national students project

Актуальні теми!

Вислови свою думку

Афоризм «Дня»

  • Пошук

Держава дбає про розвиток молодого покоління

Початок нового навчального року для багатьох учнів та студентів став набагато складнішим, ніж у минулі роки. Адже внаслідок подій, що відбуваються у Донецькій та Луганській областях, а також у Криму, багато громадян були змушені тимчасово залишити свої домівки та переїхати у інші регіони України. Але незважаючи на непрості часи, держава опікується не тільки інтелектуальним, а й фізичним розвитком української молоді, яка є рушійною силою прогресу. Модель взаємодії держави і суспільства у сфері молоді та спорту в нашій країні потребує вдосконалення. Життя вимагає нових підходів у вихованні молодого покоління.

Реформи та моделі розвитку галузі молоді та спорту турбують громадян. Про це свідчить велика кількість звернень, що надходять на урядову телефонну «гарячу лінію», з приводу цього питання.
Гостем Урядового контактного центру став перший заступник Міністра молоді та спорту Андрій Володимирович Вишняк, який мав змогу ознайомитись зі зверненнями українців та відповісти на їх запитання в ефірі телевізійної програми «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопередачі «Під контролем».
Не залишилось без уваги звернення пані Світлани з селища міського типу Пирогівці, що на Хмельниччині. Жінка повідомляє, що її син навчався в загальноосвітній школі в місті Севастополь та займався у однойменному футбольному клубі. У зв’язку з ситуацією на півострові, жінці довелося забрати дитину з клубу. А за нинішнім місцем проживання відсутній відповідний клуб. Саме тому жінка попросила розказати: де можна дізнатись інформацію про наявність футбольних клубів в її регіоні. Як зазначив урядовець, Міністерство молоді та спорту України активно допомагає спортсменам та їх сім’ям, які проживали в Криму або на тимчасово окупованій території. Порада батькам спортсмена – звернутись з приводу цього питання до Міністерства.
Також громадяни активно цікавляться як держава дбає про виховання молоді. Зокрема, пан Олександр з міста Вишневе Київської області звернувся з проханням надати інформацію про те, яким чином відбувається виховання дітей та молоді у патріотичному дусі в Україні. У відповідь на це запитання посадовці зазначають, що в Україні патріотичне виховання грає особливо важливу роль, оскільки воно покликано сприяти формуванню соборності України, що є основною національною ідеєю. Останнім часом робота в цьому напрямі проводилась з відносно вузькими цільовими групами – молоддю, студентством, школярами, військовослужбовцями тощо. Наразі актуальним питанням є проведення більш системної роботи з патріотичного виховання широких мас населення, в першу чергу через школи, ПТУ та ВНЗ, центри творчості, клуби, студії, бібліотеки та інші заклади. Вирішення проблеми можливо шляхом проведення інформаційних кампаній, спільних заходів та за рахунок збільшення обсягів фінансування в рамках реалізації державних програм, що включають в себе елементи патріотичного виховання. З метою реалізації державних молодіжних програм діє цільова системна програма «Молодь України» на 2009–2015 роки. Одним із завдань програми є утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей у молоді.
Маємо надію, що діяльність структур, що забезпечують формування і реалізують державну політику у молодіжній сфері та сфері фізичної культури, найближчим часом призведе до позитивних змін.
 
 
Номери телефонів урядової телефонної «гарячої лінії»
 
Номер телефону урядової «гарячої лінії»: 0-800-507-309.
Для громадян України, які перебувають за кордоном,
номер телефону урядової «гарячої лінії»: +38 044 284 19 15.
За цим же номером на урядову «гарячу лінію» для зручності
можуть звертатися жителі м. Києва.
Також надіслати звернення можливо через вебсайт
Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua.
 
 
Бєлоусова Ольга