national students project

Актуальні теми!

Вислови свою думку

Афоризм «Дня»

  • Пошук

На Прикарпатті розпочав роботу міжнародний дитячий центр «Артек-Карпати»

16 червня відбулось офіційне відкриття Міжнародного дитячого центру «Артек-Карпати», який вже з перших днів роботи претендує на звання найбільшого дитячого центру оздоровлення та відпочинку в Україні.

Туристичний комплекс «Буковель» став базою для продовження добрих артеківських традицій, які вдало доповнились гуцульським колоритом та традиціями.
Діти проживають в комфортабельних номерах, отримують якісне п’ятиразове харчування, мають можливість плавати в гірському озері, засмагати, активно проводити час та знайомитись з традиціями  краю.
Під час грандіозної шоу-програми на сцені виступали танцювальні колективи та сольні виконавці з Прикарпаття, а гімн МДЦ «Артек-Карпати» заспівала відома українська співачка, артеківка Тоня Матвієнко.
Також на курорті відтепер поруч з прапором України та ТК «Буковель» майорить прапор «Артек-Карпати», який було урочисто піднято під час церемонії відкриття.
На разі «Артек-Карпати» прийняв 156 дітей з різних куточків України. Зокрема, є представники Сходу і Криму. Дітлахи з Донецька та Харкова говорять, що зустріли їх в Карпатах надзвичайно привітно та гостинно, тому всі перестороги відразу зникли. Так само як і у 10-тьох кримчан, що приїхали в «Артек-Карпати».
«Сьогодні ми лише відкриваємо першу зміну табору «Лісовий», а вже 22 червня відбудеться відкриття табору «Озерний», що проходитиме на березі озера і 29 червня відкриється зміна у таборі «Гірський». Більшість путівок вже розкуплено і ми активно готуємось зустрічати дітей», – розповів директор МДЦ «Артек-Карпати» Андрій Довженко.
Завершилося відкриття першої зміни традиційним феєрверком та запаленням ватри. Попереду в дітей незабутній відпочинок, нові знайомства та чимало цікавого.
Анна Сергєєва,
позаштатний кореспондент
інтернет-видання «Studgazeta.com.ua»