national students project

Актуальні теми!

Вислови свою думку

Афоризм «Дня»

  • Пошук

Волонтерський рух серед дітей і молоді України

 
6 грудня 2013 року відбулася фінальна частина щорічного конкурсу молодіжних волонтерських проектів, приурочена до святкування Міжнародного дня волонтерів. Конкурс проводиться Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Служіння заради миру» з метою активізації миротворчого та волонтерського руху серед дітей і молоді України.

 
Переможцями конкурсу стали десять навчальних закладів України. Під час проведення фінальної частини вони представляли свої проекти, обмінювалися досвідом, презентували освітні програми, спрямовані на розвиток волонтерської діяльності та проведення просвітницької роботи з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі.
Церемонія нагородження переможців проходила під час засідання круглого столу «Міжнародний день волонтерів: волонтерство без кордонів», що відбулось у Київському міському центрі сім’ї «Родинний дім» Київської міської державної адміністрації.
Модератором круглого столу була директор центру «Родинний дім» Галина Михайлівна Козлова. Вона звернулась до учасників з вітальним словом та підбила підсумки роботи журі, висловивши пропозиції щодо нових номінацій конкурсних проектів, зокрема, корпоративне і сімейне волонтерство. Також, було запропоновано проводити освітні заходи щодо роз’яснення юридичного аспекту волонтерської діяльності та ознайомлення школярів з історією розвитку волонтерського руху.
Участь у роботі круглого столу взяли волонтери громадських організацій, які працюють з людьми різних вікових категорій за різними напрямами волонтерської діяльності (робота з дітьми, онкохворими, сиротами, жінками, людьми похилого віку). Волонтери Сатурян Катерина та Остапець Ольга з Дніпропетровського НВК № 122 розповіли про свій проект Театр спогадів «Дитинство їх опалене війною». Дуже цікавим був для присутніх виступ волонтерки з Японії. Вона поділилась досвідом діяльності волонтерських організацій під час стихійного лиха в її країні.
Переможці конкурсу були нагороджені цінними подарунками та грамотами Всеукраїнської молодіжної громадської організацієї «Служіння заради миру» та отримали подяки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
Анна Сергєєва,
позаштатний кореспондент
інтернет-видання «Studgazeta.com.ua»