national students project

Актуальні теми!

Вислови свою думку

Афоризм «Дня»

  • Пошук

Перша робота – важливий крок у самостійне життя

 
Пошук першого місця роботи – завдання нелегке. Адже більшість роботодавців бажає наймати досвідчених спеціалістів, а не вчорашніх випускників навчальних закладів, що не мають необхідного досвіду роботи. На жаль, у більшості українських вишів місце роботи не пропонують, мовляв, диплом є, а далі – у вільне плавання. Але навіть отримавши довгоочікуване направлення на роботу, у молодих спеціалістів нерідко виникають труднощі.

Как там в Крыму?

 
– Ты откуда, деточка?
– Из Крыма.
Со взглядом, полным разочарования и отчаяния, бабушка, которой я только что уступила место в троллейбусе и которая ещё секунду назад забрасывала меня вопросами, отвернулась к окну и больше не сказала мне ни слова.
Стало как-то грустно и смешно одновременно: с одной стороны, теперь я знаю, как отпугнуть навязчивого собеседника, а с другой – понимаю, что «временные переселенцы» из Крыма и в Украине еще не свои, и дома уже чужие. И если в первом случае стать «своим» при желании можно – найти работу, пойти учиться, с трудом, но когда-нибудь добиться возможности проголосовать в Украине и воспользоваться своей же банковской карточкой,  то со вторым проблемы – как можно стать «своим» в теперь уже чужом доме?

Бійці у спідницях

 
Ніколи не розуміла тих жінок, які говорили, що хочуть воювати, але чоловіки забороняють
На мою думку, якщо ти все ж таки вирішила бути там, то повинна бути там. Але, як то кажуть, ніколи не говорили ніколи. Аналогічна ситуація відбулася зі мною.

 

Кто купит билет на войну

 
Из моего окружения не осталось ни одного человека, который бы не помог материально украинской армии. Хотя бы раз, хотя бы двадцаткой, кинутой в корзину сбора денег на антитеррористическую операцию.
         Кто-то со стипендии покупает чехлы на iPhone с символикой «Черного корпуса», более известного как полк «Азов». Часть вырученных денег производитель передает на обеспечение бойцам. Кто-то отправляет смс-ки на короткий номер, жертвуя при этом десять гривен. А кто-то не только собирает деньги и вещи, а и сам отвозит их в зону АТО, рискуя при этом здоровьем. И заметьте, в моем окружении нет ни одного миллионера.

«Господа, я не ели три дня», или чем питаются наши бойцы в АТО

 
«Наемся наперед, а то в следующий раз неизвестно, когда еду увижу», – говорит мне мой друг Пашка, доедая третью котлету. Через час его автобус батальона «Азов» из Киева выезжает обратно  в зону АТО.
         Нет, нашим бойцам, конечно, передают провизию, и много. Но много ее в основном только у командования, которое отбирает себе большую часть гумпомощи.
         Каждый третий звонок на горячую линию помощи участникам Антитеррористической операции был из-за того, что нашим защитникам нечего кушать. Каждый пятый – из-за того, что офицеры «зажимают» себе посылки, отдавая солдатам минимум. И выживают наши ребята иногда только благодаря волонтерам и гражданскому населению, которое подкармливает их.

Допомога уряду студентам: міф чи реальність?

Складнощі під час вступу до вищих навчальних закладів та переведення студентів з Криму до ВНЗ на материковій частині України, затримка виплати стипендій, корупція в навчальному процесі, – з цими та іншими проблемами звертаються студенти, школярі та їхні батьки на урядову телефонну «гарячу лінію». Кількість звернень, що стосуються питань освіти та науки, збільшується.
 

У Києві на День молоді зробили флешмоб для Книги рекордів України

У День молоді,  який цього року святкували 29 червня, 1200 киян і гостей столиці взяли участь у флешмобі, який був присвячений єдності України.

На Прикарпатті розпочав роботу міжнародний дитячий центр «Артек-Карпати»

16 червня відбулось офіційне відкриття Міжнародного дитячого центру «Артек-Карпати», який вже з перших днів роботи претендує на звання найбільшого дитячого центру оздоровлення та відпочинку в Україні.

Волонтерський рух серед дітей і молоді України

 
6 грудня 2013 року відбулася фінальна частина щорічного конкурсу молодіжних волонтерських проектів, приурочена до святкування Міжнародного дня волонтерів. Конкурс проводиться Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Служіння заради миру» з метою активізації миротворчого та волонтерського руху серед дітей і молоді України.

«У Криму тепер немає ніяких правил»

 
Олександра Дворецька – кримська активістка та організатор правозахисного центру «Дія». У зв’язку з нещодавніми подіями була змушена покинути півострів і переїхати до Києва. Жінка розповіла про свавілля міліції, про утиски інакодумців та загалом про ситуацію в Криму. Зустрілися ми з Олександрою біля Лядських воріт. Низенька, худорлява, мініатюрна дівчина не справляє враження активної правозахисниці. Як виявилося згодом, не кожен чоловік має стільки сміливості й мужності, як вона. А відстоювати альтернативну погляд у Криму – не так легко, як у столиці. Символічно чи ні, але запропонувала Олександра провести розмову в кафе з назвою «Крим». Каже, що минулого разу замовила янтик, а принесли звичайний чебурек. А янтик – це кримськотатарський чебурек, який готують на сухій сковороді без жиру. Замовляє пахлаву і каву-лате.